Orly oje ve Nail art ürünleri nerede bulunur?

Kısa süre öncesine kadar Nail Art’ın Türkiye’de hiç ilgi görmediğini düşünürdüm ama iki hafta kadar önce bu fikrim değişti. Ara sıra Türk nail art bloglarını görüyordum. Yeteri kadar olmadığına karar verip ben de bir blog açtım sonunda.

Ama bugün Gratis’te gördüğüm manzara yavaş yavaş Türkiye’de de nail art’a olan ilgilinin arttığını gösterdi bana. 3D nail art sticker’larından Nail Art kalemine kadar çoğu mağazada bulunmayan pek çok şey buldum ve tabi ki bir kaç tanesini de aldım 🙂

Tam ben alışveriş yaparken rengarenk tırnaklı bir bayan daha gördüm ve hiç de adetim olmamasına rağmen kendisine tırnaklarını çok güzel olduğunu, ilgilenen başka biriyle karşılaştığım zaman çok heyecanlandığımı söyledim. Kız sanırım biraz şaşırdı. 🙂 Ben de ona kendi tırnaklarımı gösterdim.

İşte bugün aldıklarım:

Yine bugün Gratis’e girmeden önce Çiftehavular’da Pelit’in karşısında bulunan Eczane Şebnem’de Orly Oje standı vardı. Şu ana kadar Orly ojeleri daha önce bir yerde görmüştüm: Tepe Nautilus’deki eczane.

Tabi bunların dışında her zaman internetten sipariş verebilirsiniz bilimum oje ve nail art malzemesi. Benim favorim: DBMS Trends. Sadece oje değil, envai çeşit, Türkiye’de bulamayacağınız makyaj malzemeleri de satıyorlar.

Umarım siz nail art meraklıları için faydalı bir yazı olmuştur.

Advertisements

13 replies

  • Nail art malzemelerini internetten soyleyebilirsiniz. Ben de orly ojeleri tesdufen girdigim iki eczanede buldum ama onlari da internetten siparis verebilirsiniz

   • Gratis’te de cok fazla var oje ve nail art malzemeleri . Orly ojeleri de daha fazla eczanede görmeye başladım

  • Merhaba,
   Maalesef Bursa’da nerede bulabilirsiniz bilmiyorum. Ben İstanbul’da rastladıkça yazıyorum. Gittigidiyor.com sitesini deneyebilirsiniz. Ben bir çok nailart malzememi ve mağazalarda bulunmayan ojeleri oradan temin ediyorum.

 1. tırnak süsleme kalemlerini nereden bulabilirim internet dışında? internette çok sitede satışı var ama ben mağazalardan almayı tercih ediyorum.gratiste görmedim başka bir mağazada varmıdır acaba

  • Maalesef hiçbir mağaza da satılmıyor, sadece internetten sipariş verilebiliyor. Umarım yakında mağazalara da gelir !

 2. BEN ÖĞRETMENIMIN ELINDE GÖRMÜŞTÜM.VE ÇOK BEĞENDIM.BIZIM BURada eczanelerde varmı bilmiyorum.ama kesinlikle alacam. çok güzeller……………kızlar verdiğiniz bilgiler çok işime yaradı.teşekkür ederim…….

  • genelde watsons ve gratislerde oluyor. ama renk seçenekleri sınırlı. gittigidiyor’a bakmanızı tavsiye ederim. eğer beklerim derseniz bornprettystore’a bakabilirsiniz internetten. amerikadan bir kaç haftada geliyor. ABBG10 kodunu kullanarak %10 indirim kazanabilirsiniz bornprettystore alışverinizde ayrıca =)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s