Mavi Oje Mavili Oje

31 Gün 31 Farklı tasarım bitti ama ben yine her gün değişik ojeler yapmaya devam ediyorum tabi ki. Her gün bir şey yazmam diye düşünmüştüm ama öyle olmayacak sanırım.

Dün ne yapsam diye düşünürken daha önce denemediğim bir nail sticker deneyeyim dedim. Aslında kendim almadım. Gittigidiyor.com’dan nail stamp sipariş verdiğimde hediye olarak yollamışlardı. Normalde kendim alacağım bir şey değil ama uyguladıktan sonra bir kez daha anladım ki açık fikirli olmak gerekiyor her zaman çünkü sticker’ı çooook beğendim. Çatlayan oje efekti olan bir tırnak folyosu gibi. Çok parlak, çok güzel. Yaz için çok uygun bence. Özellikle akşam dışarı çıkarken kullanılabilir.

Neyse lafı daha da uzatmadan tasarımlarıma gelellim.

İki elimin de baş parmaklarına sticker’ı yapıştırdım ve sonuçtan oldukça memnun kaldım. Daha önce Gratis’ten aldığım bir nail sticker çok kötü çıkmıştı ama bu hem çok kolay yapıştı, pot yapmadı ve çok da güzel ve parlak durdu.

Daha sonra sol elimin tüm tırnaklarına ilk kat olarak flormar 423 sürdüm. Hayvan desenlerini Orly It’s up to blue ile yaptım. Ojenin kendi fırçası ile tırnağınıza dokundurmanız yeterli oluyor. Yuvarlağımsı bir şekil çıkıyor. Daha sonra bunların kenarlarına flormar 391 (simli siyah) ve ince uçlu dot maker ile çizgileri yaptım. Serçe parmağıma ise yine aynı dot maker ile koyu mavi çizgileri yaptım ve üzerine simli oje sürdüm.

Sağ elimin işaret orta ve serçe parmaklarına ilk kat olarak beyaz oje sürdüm ve üstlerine Zoya Maisie uyguladım. Çok seviyorum bu rengi. Çok güzel parlıyor. Son olarak da yüzük parmağıma da Orly It’s Up To Blue sürdüm iki kat.

Umarım beğenmişsinizdir. Yarın kirazlı bir tasarım yapabilirim. Şu ana kadar hiç yapmadım.

Görüşmek üzere….

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s