Pastel Ojelerle Şirin Bir Tasarım

Bugün yine daha önce internette gördüğüm ve denemek istediğim bir tasarımla karşınızdayım. Tabi ki gördüklerimin aynısını kopyalamadım, kendi yorumumu da kattım. Umarım beğenirsiniz 🙂

Bu tasarımı yapmak gerçekten çok kolay. Ben ilk kat olarak Pastel 92 sürdüm. Biraz kurumasını bekledikten sonra Pastel 97 ile işaret, orta ve yüzük parmaklarımda gördüğünüz çizgileri yaptım. Bunun için özel bir alete gerek yok. Ojenin kendi fırçası ile yapılabiliyor. Çizgileri uzundan başlayarak yapmakta fayda var. Bunlar da kuruduktan sonra Pastel 83 ile yine aynı şekilde biraz daha kısa olan çizgileri yaptım. Bu üç parmağım için son olarak yine Pastel 97 ile kalın uçlu dot maker kullanarak noktaları koydum.

Daha sonra yeşil ve mavi ojeler ile orta kalınlıktaki dot maker kullanarak baş ve serçe parmağımdaki noktaları yaptım.

Umarım beğenmişsinizdir. Bu üç ojeyi de yeni aldım ben ve çok memnun kaldım. Fotoğrafta belli olmasa da turuncu olanda hafif kırmızı simler var, daha çok sedefli oje gibi duruyor. Güneşte çok güzel parlıyor. Tavsiye ederim turuncu seviyorsanız. Zaten Pastel’in turuncu, yeşil ve mavi tonlarının hastasıyım!

Bugünlük bu kadar. Oje yapımı ile ilgili sorularınız varsa yardımcı olmak isterim. Yorum bırakabilir veya aydinin.seker.ojeleri@gmail.com adresine mail atabilirsiniz.

Görüşmek üzere 🙂

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s