Günün Ojesi: Siyah

Uzun zamandır blog yazısı yazmıyordum fakat yeni tasarımlarımı Facebook sayfamda paylaşıyordum. Bu süre içerisinde Bodrum’a tatile gittim ve Yalıkavak Çarşı’da hiç ummadığım bir şeyle karşılaştım: yapışkanlı tırnak folyosu. Önce bunun sonra da günün tasarımlarının fotoğraflarını paylaşacağım.

Yolunuz Yalıkavak’a düşmezse üzülmeyin. İnternetten de satışları var: hepguzelim.com . Üstelik internet sitesinde mağazada olduğundan daha fazla seçenek var. Bunların dışında çok güzel el yapımı takılar da var. Bir tane de kolye almadan çıkamadım mağazadan 😉

Gelelim tasarımıma…

Folyo siyah ve metalik renklerinde olduğu için ben de diğer tırnaklarıma bu iki renkle bir tasarım yapayım dedim ve metalik baz ve siyah çatlayan oje folyonun deseniyle uyumlu olur diye düşündüm. Maalesef fotoğrafta çatlayan oje olduğundan daha kötü ve kabarık çıktı. Normalde gayet güzel ve uyumlu duruyorlar. Bu kombinasyonu kesinlikle tavsiye ederim.

Sağ elime de sadece siyah oje sürecektim (aslında en başta tüm tırnaklarıma sadece siyah sürmek vardı aklımda ama sade oje sürme hep yalan oluyor bu kadar çok seçeneğim varken…) Sol elim bu kadar allı pullu olduktan sonra en azından biraz renk katayım dedim ve bence siyaha en yakışan renklerden biri olan kırmızı sürmeye karar verdim yüzük tırnağıma.

Bugünlük bu kadar. Şimdilik hoşçakalın….

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s