31 Day Nail Art Challenge 2013 // 11. Gün: Splatter

Splatter kelimesinin başlığa yazacak tek kelimelik bir karşılığını bulamadım, ama boya saçılması olarak çevrilebilir sanırım. İki farklı teknik kullandım ve iki farklı resimli anlatım hazırladım bugün sizler için.

Sağ elimdeki tasarımı daha önce de yapmıştım. Hatta neredeyse aynı renkleri kullanmışım! İlk yaptığımda daha çok sevmiştim, açıkçası.

Sol elimdeki tasarımı hiç beğenmedim. Bence genel olarak hiç güzel bir tasarım değil ve bu challenge’da olmasaydı hayatta yapmazdım. Belki beyaz kullansaydım ilk kat olarak daha güzel olabilirdi. Neyse, fotoğraflara geçme zamanı geldi bu kadar yazıdan sonra.

20130206-143607.jpg

20130206-143613.jpg

20130206-143622.jpg

20130206-143628.jpg

Elimden geldiği kadar açık anlatmaya çalıştım. Herhangi bir sorunuz olursa çekinmeyin yorum yazın, mail atın, lütfen. E-mail adresim aydinin.seker.ojeleri@gmail.com .

Şimdilik hoşça kalın! Sevgiler….

Advertisements

10 replies

  • Ya sanirim benim begenmedigim renkler oldu ve tam bir tasarim olarak gormuyorum cunku cok belli bir teknik bu ve yorum katabilecek pek bir sey yok. Internette de baktiniz mi hepsi ayni.

   Keske ilk kati siyah ya da beyaz surseydim ve metalik ya da daha neon renkler kullansaydim dedim sonra.

   Ama sizin begendiginize sevindim. Facebook sayfamda da baya ‘like’ aldi, sasirdim ben de 🙂

   • Evet bunu gormustum ben de daha once. Denemistim de hatta ama cok onceydi becerememistim. Simdi denesem daha iyi yapabilirim sanirim. Inat yaptim daha sonra guzel renklerle deneyecegim bunu.ama ince 31 day’in bitmesi lazim 🙂

   • şunun şurasında ne kaldı ki bitmesine=)) bu ara tırnaklarımı diplerinden kestiğimden sizin tasarımlarınıza bakıp bakıp kendimi avutuyorum=) şu sararma problemi biter bitmez bende yapacağım hepsinden=))

   • Sabır! Bilirim o günlerin zorluklarını. Ben de hep oje fotoğraflarına bakar, kaydederdim “bir gün hepsini ben de yapacağım” diye 🙂 görmek isterim sizinkileri de 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s