31 Day Nail Art Challenge 2013 // 31. Gün: Başkasının Daha Önce Yaptığı Bir Manikürü Tekrar Yap

Ve geldik son güne. Bugünün teması başlıktada gördüğünüz üzere oldukça uzun. Hatta aslı “Bu challenge’ı daha önce yapmış olan birinin manikürünü tekrar yapın” ama ben kısalttım. “Tekrar yapın” derken aslında aynısını yapın demek istiyor ama ben kendimden bir şey katmazsam öleceğim için sadece esinlendim diyebilirim.

Esinlendiğim manikürü Glitter Tips adlı takip ettiğim bir blog’da buldum. Vaktiniz varsa blog’a göz atın derim. O kadar mükemmel ve güzel tasarımlar var ki ben yaptıklarımdan utanıyorum 😦

Bu da benim yaptığım (farklı ışıklarda çekilmiş fotoğraflar)… Aslında ben de çiçek yapacaktım ama tırnaklarım çok küçük olduğu için sığmayacağını ve güzel olmayacağını düşündüm ve vazgeçtim. Ayrıca manikürün bu halinden de oldukça memnun kaldım.

20130412-201936.jpg

20130412-201944.jpg

20130412-201954.jpg

Kullandığım ojeler

20130412-202023.jpg

Maalesef resimli anlatım hazırlayamadım çünkü sadece fotoğrafla anlatmak çok zor bu manikürü. Ama sizi bu teknikle yapılan bir manikürün videosu ile baş başa bırakıyorum. Ben videoda anlatılan iki yöntemi de kullandım. Bu arada Cute Polish ‘i de takip etmenizi tavsiye ederim.

Böylelikle 31 day nail art challenge da bitmiş oldu. Toplu bir yazı hazırlamayı düşünüyorum daha sonra; tüm tasarımların fotoğraflarını ve o günün yazısının linkini bulabileceğiniz tek bir yazı.

Bundan sonra ne yapayım dersiniz?

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s