Nisan Ayı Nail Art Temaları : Ombre

Nisan ayı temalarında ayın onüçünde renk geçişli oje yapmam gerekiyordu ama biraz geç kaldım. Pek kullanmadığım renkleri kullanıp beyaz, gri ve siyahla yapmak istedim bu manikürü. Güzel de oldu bence.

Sol elim

20130414-233130.jpg

20130414-233136.jpg

Sol elimde kullandığım ojeler

20130414-233142.jpg

Önce ilk kat olarak tırnaklarıma iki kat beyaz oje sürdüm. Bunlar kuruduktan sonra sünger ve dorian grey, m127 ve 313 kullanarak renk geçişlerini yaptım. Üzerine önce parlatıcı sonra sephora simli oje sürdüm.

Baş parmağıma dotting pen kullanarak noktaları yaptım ve üzerine sephora simli oje sürdüm.

Serçe parmağıma üç kat Dorian Grey, işaret parmağıma iki kat Flormar M127 sürdükten sonra tırnak taşlarını yerleştirdim ve koruyucu oje sürdüm.

Sağ elim

20130414-233151.jpg

Sağ elimde kullandığım ojeler

20130414-233201.jpg

Nails Inc. London ojeyi Buyaka Sephora mağazasından aldım.

Advertisements

4 replies

  1. sevgili aydi uzun süredir seni takip ediyorum malum aklımı birşey kurcalıyor ne zamandır sen bu ojeleri nerede nasıl muhafaza ediyorsun kaç taneler istediğin rengi nasıl buluyorsun ayrıca o kadar seçenek içinden nasıl karar veriyorsun???eşin birşey demiyor mu ?? benim erkek arkadaşım 3-5 ojemi görünce deliriyor=)))

    • Hahah bayildim yorumuna 🙂 IKEA’dan aldigim raflı ünitelerde muhafaza ediyorum. Sanırım artı eksi 300 kadar ojem vardır. Eşim en büyük destekçim bu konuda hiç bir şey demiyor. Bazen alırken o renk sende var onu alma bunu al onun yerine diyor sadece hahah yaparken renk seçmekte zorlanıyorum gerçekten o yüzden genelde bir tasarımda bir çok oje kullanıyorum kararsız kaldığımdan ve bazen iki elime beşer renkler farklı tasarımlar falan yapıyorum 😁

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s