AyDi’nin Süper Yılbaşı Çekilişi Sonuçları // Giveaway Results (Turkey only)

Merhabalar,

Birşeyler yazsamda kimse okumayacak biliyorum. O yüzden hemen sonuçlara geçiyorum 🙂

20131224-012914.jpg
İlk önce Pınar Erdem aşağıdaki setlerden istediğini söylecek, geri kalan ikisinden Servet Pekin seçim yapacak ve son set Seçer Yemliha’nın olacak. Lütfen seçimlerinizi buraya yorum olarak bırakın. İletişim bilgilerinizi aydinin.seker.ojeleri@gmail.com adresine mail olarak veya Facebooktan mesajla yollayabilirsiniz.

20131224-014225.jpg

20131224-014241.jpg

20131224-014254.jpg

20131224-012922.jpg
İkinci sırada görünen kişi annem olur. “Neden neslihan değil de Madame Kokoş?” diye merak edenler olabilir diye açıklama yapma gereği duydum. 🙂

20131224-012928.jpg
Son bir sürpriz kazanan eklemek istedim bu kategoriye.

Ayşe ve Şeyda bir seneden uzun bir süredir Facebook sayfamın en aktif ve sıkı takipçileri oldular. Şu ana kadar paylaştığım her şeyi beğenip, yorum yazdılar. Yani aslında başkalarının onların önüne geçmesi zordu iki haftada. Biraz da bu yüzden ekledim 3. bir en aktif takipçi hediyesi.

Sevim Hanım çekiliş boyunca her zaman her şeyi ilk beğenen, yorum yapan, paylaşan kişi oldu. O yüzden ona da ufak bir set hazırladım.

Lütfen iletişim bilgilerinizi en kısa zamanda aydinin.seker.ojeleri@gmail.com adresine mail olarak veya Facebooktan mesajla yollayınız. Üç gün içerisinde geri dönüş yapmayanların hakları devrolacaktır.

Katılan herkese teşekkür ederim. İleride yine çekiliş ve yarışmakar yapmayı planlıyorum. Ama onların dışında “en aktif takipçi” olayını aylık olarak yapmayı düşünüyorum. Facebook üzerinden her ay en aktif 10 takipçim arasından bir çekiliş yapıp kazanana sürpriz oje ve hediyeler yollamak istiyorum. O yüzden takipte kalın efendim. 😉

Advertisements

Categories: çekiliş

Tagged as: ,

7 replies

  1. aydiciğim çok teşekkür ederim:) çok mutlu oldum seni severek takip ediyorum zaten üstüne böyle bir sürpriz gelince daha mutlu ettin beni:)bu arada yeni yılın tek ve ilk hediyesi oldu bana :)))

  2. Yarismaniz cok guzeldi.Kazananlari tebrik ediyorum.Sizi zevkle izlemeye ve sansimj denemeye devam edecegim.Bizede sans tanidiginiz icin ayrica tesekkur ederim.Sevdiklerizle nice mutlu huzurlu sevgi dolu bir yil dilerim.Seyda

  3. En aktif olarak kazanmakla gurur duydum açıkcası çokta mutluyum canım ❤ (maili gönderdim cevapladım) Severek takip ediyorum , hernekadar kendim vakit bulupta heran tasarım yapamasamda bu nail art işi güzel ve zevkli iş,sende bunu layıkıylan başarıyorsun güzel tasarımlar yapıyorsun.
    ♥♥
    Sevgiler çook muahh !!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s