Blue Floral

Merhabalar! / Hello!

Bir ilkle karşınızdayım! İlk defa akrilik boya kullanarak bir tasarım yaptım. Daha önce bir kere ufak bir desen denemiş ama pek hoşuma gitmemişti. Bir şans daha vermek istedim ve bu sefer daha iyi becerebildim sanırım. Ojeyle desen yapmaktan çok daha kolaymış. Bundan sonra sık sık kullanmayı düşünüyorum.

Here I am, before you, with a first: I used acrylic paint to do an entire design. I tried acrylics before but somehow didn’t like them very much. But I wanted to give it another shot and I think I pulled it off better this time. It’s much easier to do anything with nail polish. I will probably use acrylics more often from now on.

20140610-145634.jpgBaz rengim iki kat Sally Hansen White On.

My base colour is two coats of Sally Hansen White On.

20140610-145643.jpg

20140610-145655.jpg

20140610-145713.jpg

20140610-145724.jpgYazıyla anlatacak pek bir şey yok. O yüzden kısa bir yazı oldu. Ama herhangi bir sorunuz varsa yorum olarak bırakabilirsiniz. Bir dahaki yazımda görüşmek üzere…

There’s not much to write about. Hence, the short post…But please don’t hesitate to ask any questions you may have. I’ll see you at my next post…

Advertisements

2 replies

  1. akrilik yaaa! bu deseni ben de ojeyle deneyim hezimete uğramıştım tabi ki. oje daha ağır bi yapıda olduğundan istediğim gibi kontrol edemiyorum ve hep desenler kocaman oluyor. akriliğin kontrolü nasıl? daha akıcı ve şeffaf gibi duruyor. ama bi yerden bi akrilik bulsam iyi olacak artık:)

    • evet ya ojeyle cok zor. hemen kuruyor. surekli tazelemek gerekiyor. akrilik öyle değil. birazcık koyuyorsun ve biraz suyla karıştırıp kullanınca çok güzel kayıyor tırnakta. bir de hata olunca silebiliyorsun. biraz kurumuşsa bile suyla biraz ovalayınca geçiyor. uzun süre inat ettim kullanmayacağım diye aptallık etmişim valla. 😀 hemen kuruyor bir de top coat sürmek için ! ben de eski küçük bir set vardı. iki senedir falan duruyordu!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s