Super Funky Spiral Nail Art

Merhabalar ve mutlu haftalar herkese! // Hello and happy Monday to all!

Bugün tam 52 oje kullanarak yaptığım bir tasarımı paylaşacağım. Normalde çok sabırlı bir insan olmamama rağmen inat ettim ve uzun zamandır aklımda olan bu manikürü bitirmek için neredeyse yarım günümü feda ettim! Fazlasıyla resim paylaşacağım o yüzden yazıyı uzatmıyorum ve hemen fotoğraflara geçiyorum.

Today, I will share a mani that I did using 52 polishes in total! Normally, I’m not a very patient person but I persisted in finishing this mani that I wanted to do for a while now. It took me about half a day! I will share lots of photos so let’s get to them right away.

renk11İlk olarak tüm tırnaklarıma Sally Hansen White On sürdüm ve kurumasını bekledim. Daha sonra (bir kaç fotoğraf sonra göreceğiniz) Born Pretty Store Nail Art Brush setinden 2 numaralı fırça ve fotoğraflarda görünen renkleri kullanarak tırnaklarıma tek tek ince çizgiler çektim. Her tırnak için 10-13 adet oje kullandım!

Firstly, I applied Sally Hansen White On on all my nails. Then I painted very thin stripes using the No. 2 Nail Art Brush from the Born Pretty Store Nail Art Brush set (which you will see in a photo soon) and the polishes you see in the photos. I used 10-13 polishes for each nail! 

image-2

image-3

image-4

image-5Baş parmağımla daha fazla uğraşmak istemediğim için buna da en renkli simli ojemi sürdüm sadece. =)

Because I didn’t want to spend any more time, I only applied my most colourful glitter polish on my thumb nail. =)

renk8

 

renk9Yukarıda bahsettiğim, çizgileri yapmak için kullandığım fırça.

The afore-mentioned brush that I used to do all the stripes. 

renk10

renk5

renk7Son olarak beyaz ve siyah akrilik boya ve yine yukarıda bahsettiğim (aşağıdaki fotoğrafta görebileceğiniz) Born Pretty Store Nail Art Brush setinden 1 numaralı fırçayı kullanarak spiraller yaptım.

Lastly, I did the spirals using white and black acrylic paint and the No. 1 Brush from the same Born Pretty Store Nail Art Brush set I mentioned above (seen in the photo below). 

renk13

renk12Çok fazla oje kullandığım için hepsinin ismini yazamadım. Ama merak ettiğiniz olursa lütfen sormaya çekinmeyin. Bugünlük bu kadar. Bir dahaki yazımda görüşmek üzere!

Because I used way too many polishes for this design, I did list the names of the polishes. But please don’t hesitate to ask me if you want to know any of their names. That’s it for today. I’ll see you at my next post!


 

PS: Eğer Born Pretty Store’dan bu nail art brush setini veya herhangi bir nail art ürünü sipariş vermek isterseniz ABBG10 kodu ile %10 indirim kazanabilirsiniz.

If you want to shop for this nail art brush set or any other nail art product from Born Pretty Store you can get 10% with the coupon code ABBG10. 

born pretty store 10% off coupon code


 

Advertisements

4 replies

 1. Gerçekten iyi sabretmişsin =) Ama değmiş bence, emeğine sağlık =)

  Bu arada blog rengin de değişmiş sanırım? Benim bilgisayarda sıkıntı var bu aralar, ondan mı öyle görünüyor emin olamadım =/ Eğer benim gördüğüm yeşil yeni renginse bence hoş olmuş. Sevgiler =)

  • çok teşekkür ederim . sonunda o kada sıkıldım ki sag elim bos duruyor su anda nrmal oje bile surmedim hahaha. rengi değişti bu arada blogun sende sıkıntı yok 😉 sade olsun istedim. =)

   • hehe, tahmin edebiliyorum =) ben bu kadarını bile yapar mıydım emin değilim. ama sonuç güzel olunca tatmini yetiyor değil mi?

    ojelerin renklendiriyor zaten blogunu 😉 iyi yapmışsın ^^

   • kesinlikle ^_^ bir de bazen saatler harcıyorum ve begenmiyorum o en kötüsü işte.

    abim de aynısını söylemişti background’la ilgili. haklıymış(sınız).

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s