Crabtree & Evelyn – Tomato / Rouge Garmin Swatch

Merhabalar! // Hello!

Blog yazma serüvenimdeki en uzun aradan sonra tekrar karşınızda olmaktan çok mutluyum. Bu uzun arayı kısa bir swatch yazısı ile sonlandırmaya karar verdim. Aylardır hiç yazı yazmamış olsam da tırnaklarım her zaman rengarenkti ama genelde sadece yeni aldığım ojeleri sürdüm veya kolay tasarımlar yaptım. Neyse ki uzun süre blog yazma isteğim olmamasına rağmen fotoğraf çekmeye üşenmedim. =)

I’m very happy to be back after the longest break of my nail art blogging adventure. I decided to end this break with a short, swatch review post. Even though I haven’t written a blog post in a long time, my nails were as colourful as usual. However, I only painted my nails to try new polishes and did simple designs. Despite the fact that I didn’t want to blog I never stopped taking photos of my pretty nails. =)

Bugün tanıtacağım ojeyi Gratis’ten aldım. Geçtiğimiz bir kaç ay içinde herhangi bir Gratis’e uğradıysanız kasaların önünde duran yeni C&E (Crabtree & Evelyn) marka ojeleri görmüşsünüzdür. Ben de gördüğümde dayanamadım ve aşağıda görmüş olduğunuz Tomato / Rouge Garmin adlı ojeyi aldım hemen. İtiraf etmeliyim ki bu oje şişede tırnakta durduğundan daha güzel duruyor.

The polish that I will review today is C&E (Crabtree & Evelyn) –  Tomato / Rouge Garmin. I gotta admit that the colour looks more beautiful in the bottle than on the nails. 

cetomato

Tam opaklığa ulaşmam için iki kat uygulamam yetti. Ojenin yarı mat bir bitişi var. Kuruma hızı. Şişede turuncu/kırmızı yanardönerli alev renginde dursa da tırnakta daha çok simli nar rengine benziyor ve bahsettiğim yanar-döner efekt pek belli olmuyor.

I applied two coats to get full opacity. The application was smooth. It has a semi matte finish. In the bottle it looks like a duo colour polish with red and orange, but on the nails it looks like a pomegranate colour with orange scattered glitters. 

cetomato3

Matlaştırıcı top coat sürersem daha güzel görüneceğini düşünmüştüm ama yanılmışım. Mat top coat’u yakıştırmadığın ender ojelerimden oldu.

I thought it would look better with matte top coat but I was wrong. This has become one of the rare polishes that I liked better glossy. 

cetomato2

Aşağıdaki fotoğraf sayesinde şişenin içinde çok daha conconlu göründüğüne siz de tanık olabilirsiniz.

In the photo below, you can see that the colour looks way better in the bottle. 

cetomato4

Şimdilik bu kadar. Bir dahaki yazımda görüşmek üzere. =)

That’s it for today. I’ll see you at my next post. 

 

Advertisements

2 replies

  1. Ben bakip bakip geciyorum ya bunlarin yanlarindan. Fiyatlari malum. Deger mi sence?

    Bu arada buralari cok bos birakma ki bence ^^ Ozluyorum yazilarini ben. Birkac gun daha yazmasaydin, ben sana yazacaktim sanirim ^^

    • valla ben bi tane aldım ama pek degmedi gibi. yazıda da belirttiğim gibi tırnaklarda şişe de durdugundan cok daha sönük duruyordu. diger renkler de öyle çok farklı değil zaten bence degmez o yüzden 😀 özlemişim valla ben de yazmayı ❤ 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s